Лупашевський Владислав Олександрович

Німецький технічний факультет
Кафедра комп'ютерної інженерії
Спеціальність "Комп'ютерні системи та мережі"

Ідентифікація жестів рук людини на базі методів сегментації

Науковий керівник: к.т.н., проф. Анопрієнко Олександр Якович

Автобiографiя
Я, Лупашевський Владислав Олександрович, народився 19 жовтня 1994 року в місті Донецьку. У віці семи років я пішов у Донецький ліцей №30 (в той час - загальноосвітня школа №30). Хочеться відзначити, що ще до школи я виявляв інтерес до хімії, а також до того, як влаштовані різні механічні та електричні пристрої. Я вважаю, що це значною мірою вплинуло на вибір моєї майбутньої професії.
У віці десяти років я почав активно займатися хімією, і вже через рік я посів перше призове місце в районній олімпіаді з хімії серед учнів восьмих класів, хоча в той момент я вчився в шостому класі. Приблизно в той же час я почав захоплюватися програмуванням, а ще пізніше - радіолюбительським справою. До цього я ставився тільки як до хобі і вважав, що моя майбутня професія буде так чи інакше пов'язана з хімією. До того моменту я вже вчився в дев'ятому класі, і встиг зайняти три призових місця на обласних олімпіадах з хімії, а так само перше місце по міжнародній інтернет-олімпіаді з хімії, в якій брали участь школярі з чотирьох країн. Мені завжди подобалося створювати щось своїми руками, і тому я дуже хотів пов'язати своє майбутнє з органічною хімією, а саме з синтезом лікарських препаратів.
У зв'язку з цим після закінчення школи я подав документи до Дніпропетровського хіміко-технологічний університет на спеціальність: «Синтез лікарських препаратів». І хоча я мав високі оцінки і знаходився на перших місцях в списках для зарахування, я не міг проходити навчання за даною спеціалізацією за станом здоров'я. Не довго роздумуючи, я вирішив пов'язати свою долю з програмуванням і стати програмістом. Після детального вивчення ВНЗ, що пропонують IT-спеціальності, я вирішив вступити до Донецького Національного Технічного Університету за напрямком: «Комп'ютерна інженерія», тому що вважав це дуже перспективною спеціалізацією, крім цього мене дуже сильно мотивувала можливість навчання на німецькому технічному факультеті та подальшого працевлаштування в Німеччині.
Моєму здивуванню не було меж, коли я дізнався, що крім вивчення програмування, студенти моєї спеціальності вивчали основи електротехніки та комп'ютерну схемотехнику. Підсумувавши вищесказане, я вважаю, що я дуже вдало вибрав спеціалізацію, тому що можливість вивчення архітектури комп'ютера, мікроконтролерів і, власне, мов програмування на одній спеціальності є прекрасним фундаментом базових знань для мого професійного становлення, як успішного Sotfware / Hardware інженера.
У 2012 році після закінчення першого курсу на підставі хороших оцінок з предметів я пройшов конкурсний відбір на подальше проходження навчання в німецькій групі. Влітку цього ж року під час проходження практики я почав вивчати німецьку мову, як другу іноземну мову після англійської. Хочеться відзначити, що вивчення іноземних мов давалося мені без особливих труднощів, і вже через 2 роки я відправився на мовну практику до Німеччини в університет Otto-von-Guericke, який знаходиться в Магдебурзі.
Під час мого перебування в Німеччині я отримав безцінний досвід роботи разом з людьми з різних країн, так само я встиг відвідати такі міста, як Мюнхен, Ганновер і Лейпциг. Крім цього, я поліпшив рівень володіння німецькою мовою, а також зрозумів, що хочу пов'язати свою подальшу долю з Німеччиною, тому що я знаходив своє перебування там набагато комфортніше, ніж в рідній країні.
Після повернення до Донецька мені довелося усвідомити, що таке справжня війна: я пережив п'ять бомбардувань мого мікрорайону. Дані події ще в більшій мірі вплинули на моє бажання поїхати в Німеччину.
В кінці 2014 року я одержав пропозицію взяти участь в програмі стажування для студентів і аспірантів, яка проводилася по всій території Німеччини. Після подачі документів я отримав запрошення на співбесіду і після його успішного проходження, а так само вирішення питань і візою, восени 2015 роки я відправився на тримісячне стажування на підприємство Robert Bosch GmbH, а саме в дослідницький центр, який знаходиться в місті Реннінген неподалік від Штутгарта.
Тема мого стажування була пов'язана з розпізнаванням рук людини за допомогою depth-камери, а також з розпізнаванням послідовності виконання збірки співробітниками підприємства. Я вважаю, що саме дана стажування вплинула на вибір теми моєї магістерської роботи.
Пiд час написання даної автобіографії я закінчую перший курс магістратури та моїми найближчими планами є написання магістерської роботи, а також моє подальше працевлаштування.
Copyright © 2016 Lupashevskyi Vladyslav
All rights are reserved